Ayvalık Arçelik Klima Servisi

Arçelik marka her çeşit klimanın montajından, bakımına kadar Ayvalık Arçelik Klima Servisi ekiplerimizin sunduğu hizmetten şaşmayın.

Arçelik Klimaların Montajı ve Bakımları

Arçelik marka klimalarının bütün detaylarını çok iyi bilen konusunda uzman ekibimiz ile klimanızın montajını yapalım. Profesyonel kadromuz, klima montajından önce mutlaka montaj yapılacak bölgenin keşfini yapar. Bu keşif sayesinde klimanızdan maksimum düzeyde faydalanmanız sağlanmaktadır. Ayvalık Arçelik Klima Servisi ekiplerimiz sayesinde garanti kapsamına alınan klimalarınız olmasını tercih ederseniz, taleplerinizi bekliyoruz.

Anında Yedek Parça

Arıza durumlarında Ayvalık Arçelik Klima Servisi ağımız çok hızlı şekilde talebinize geri dönüş yapar. Arıza tespit edilir ve sizi mağdur etmemek adına çok hızlı bir şekilde yedek parça temini gerçekleştirilir. Ayvalık Arçelik Klima Servisi her zaman orijinal yedek parçaları kullanmakta olup, her bir yedek parçamız garanti kapsamındadır.

Arçelik Klimalarda Müşteri Memnuniyeti

Ayvalık Arçelik Klima Servisi hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini sağlamak için ekiplerimiz 7 gün 24 saat her türlü talebinize geri dönüş yapmaktadır. Acil durumlarda ilk 24 saat içerinde kalıcı çözümler sunar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir