Akçay Klima Tamiri

Sektörüne örnek servis ağımız ile klima tamirinde hızlı çözümleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Akçay Klima Tamiri  sizin için tek çözüm servis ve bakım ağıdır. Her klima markasının uzman ekibi ilk 24 saatte talebinize yanıt vererek gerekli geri dönüşü sağlamaktayız.

Düzenli Bakım Şart

Klimanızın performansı düşmüş ise bakıma ihtiyaç duyuyor olabilir. İç aksanları başta olmak üzere filtresine düzenli bakım yaptırılan tüketiciler, klimalarının hem kapalı alanlarda hastalık saçtığını hem de performans düşüşünü gözlemez.

İlk 24 Saat içinde Kalıcı Çözümler

Özellikle sıcak havalarda oldukça fazla kullanılan klimaların bozulması, istenilmeyen bir durumdur. Yetkili servis ağımız sunduğumuz ile Akçay Klima Tamiri çözümlerinde her zaman müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.

Garantili Klima Arıza Tamiri

Akçay Klima Tamiri için başvuran müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi vermek ile beraber klimanızda değişen her parça için garanti kapsamı sunmaktayız. Klimanıza dair merak ettiklerinizi ya da arıza tamir kaydı için ekibimiz ile iletişime geçebilir ve bütün detayları öğrenebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir